Gyártás, termelés

Miskolcon technológus állás szakirányú végzettséggel rendelkezőknek

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Miskolc
Fizetés: Bruttó 250000 - 0 / Hónap
2018. 08. 10. 13:47

TECHNOLÓGUS álláslehetőség Miskolcon a MEGÉPSZER Kft-nél

MEGÉPSZER Ipari Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.
3531 Miskolc, Kiss Ernő u.17. szám alatti telephelyén lévő

Acélszerkezet-gyártó Üzemébe és Forgácsoló Üzemébe

TECHNOLÓGUS
munkakörbe felvételt hirdet

Követelmények:

  • szakirányú egyetemi vagy főiskolai végzettség

Előny:

  • német, angol nyelvtudás,
  • hasonló munkakörben szerzett nagy szakmai gyakorlat

Fizetés:

  • megállapodás szerint

Jelentkezni levélben: 3510 Miskolc, Pf.545

  • e-mailben: munkaugy@megepszer.t-online.hu