IMO autómosóban kezelő / autóápoló munkakörben állás Miskolcon

GYURIMO Kft.
Miskolc
2023. 07. 14.

Az IMO autómosó a világ egyik legkedveltebb autómosó hálózata.

A miskolci bázis több mint 15 éve működik az ügyfelek legnagyobb megelégedettségére.

Feladatok

  • Az autómosóba érkező ügyfelek fogadása, program értékesítése, az autó mosásra való előkészitése, a mosó és környezete karbantartása és takarítása, napi elszámolások vezetése.
  • Jelentkezésed mellé a fizetési igényedet is jelöld meg

Elvárások

  • B kategóriás jogosítvány
  • Talpraesett, magára és munkájára igényes

Előnyök

  • Online pénztárgép, bankkártya terminál ismerete
  • Saját gépkocsi a munkába járáshoz
  • Lakhely: Miskolc és vonzáskörzete
  • Betölztött 28 életév

Amit kínálunk

  • Bejelentett munkaviszony, jó csapat, ösztönző bérezés a színvonalas munkádért

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!