Miskolci napelemes rendszerekkel foglalkozó cég keres pénzügyi munkatársat

PNK Solar Kft.
Miskolc
2023. 11. 28.

Miskolci telephelyű cégünk Napelemes rendszerek kivitelezésével foglalkozó csapatába keressük pénzügyi munkatársunkat.

Pénzügyi területen szerzett tapasztalat előny, de nem elvárás.

Nem feltétel a napelemes rendszerek és ennek kivitelezésének az ismerete!

Ha szeretnél egy megbízható hátterű, folyamatosan fejlődő cégnél, fiatalos csapatban dolgozni, akkor várjuk önéletrajzod a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Feladatok

  • Mindennapi, ad-hoc feladatok ellátása felsőbb vezetői kérésre
  • Táblázatok, elszámolások, kimutatások, akár diagrammok készítése
  • A könyvelővel történő kapcsolattartás
  • Számlázás
  • Bejövő-kimenő számlák vezetése, rendszerezése, felvitele
  • Munkaidő nyilvántartás elkészítése
  • A cég napelemes rendszerek kivitelezési folyamatainak az átlátása, esetleg segítése
  • Ügyfelekkel és partnerekkel történő kapcsolattartás
  • Szerződések előkészítése

Elvárások

  • Megbízhatóság
  • Lojalitás
  • A cég dolgainak bizalmas kezelése
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • Precíz és gyors munkavégzés
  • Fejlődni és tanulni akarás

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem, havi nettó 250.000 Ft KEZDŐ fizetés
  • Havi munkabér fizetés
  • Modern munkakörnyezet
  • Pozitív, fiatalos légkör
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Bejelentett munka hétfőtől péntekig

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!