Önmagára és környezetére igényes takarítónőnek állás Felsőzsolcán

Refit Abroncs Kft.
Miskolc
2024. 03. 06.

Csapatunkba, azonnali belépéssel, keresünk megbízható, munkájára igényes munkatársat felsőzsolcai munkavégzéssel.

Feladatok

  • Ügyféltér, irodák, kiszolgáló helyiségek tisztántartása,
  • Vizesblokkok, étkezők, közlekedő terek takarítása,
  • Szemetes napi gyakorisággal való ürítése,
  • Esetenkénti ablak tisztítás,
  • Egyéb időszakos és eseti jellegű takarítási feladatok elvégzése,

Elvárások

  • Önmagára és környezetére igényes, ápolt megjelenés
  • Dolgozni akaró személyiség
  • Megbízható, önálló, precíz munkavégzés
  • Takarításban szerzett tapasztalat
  • Alapfokú (8 általános iskolai) végzettség

Előnyök

  • Takarításban szerzett tapasztalat,

Amit kínálunk

  • Stabil anyagi háttérrel rendelkező munkáltató,
  • Azonnali munkakezdés,
  • Kölcsönös megelégedettség esetén hosszútávú foglalkoztatás,
  • Rendezett, kulturált munkahely,
  • Könnyű megközelíthetőség

Foglalkoztatás jellege

  • Részmunkaidő 6 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!