Webshop koordinátor,-szerkesztő állás Miskolcon

Homoki-Zár Kft.
Miskolc
2024. 01. 23.

A miskolci székhelyű Homoki-Zár Kft. a régió kiemelkedő – bútoripari alapanyagok kis- és nagykereskedelmével foglalkozó – magyar tulajdonú vállalat.

Munkatársat keresünk az alábbi, teljes munkaidős munkakörbe:

WEBSHOP KOORDINÁTOR, SZERKESZTŐ

Feladatok

  • Vállalatirányítási rendszerrel összekötött webáruház működtetésével, fejlesztésével kapcsolatos ügyintézés,
  • A webáruház napi szintű karbantartása,
  • Műszaki termékek és termékinformációk aktualizálása,
  • Megrendelések kezelése és adminisztrálása,
  • Árellenőrzés, árváltozások, termék változások adminisztrálása,

Elvárások

  • Széleskörű jártasság webshop üzemeltetésben,
  • Precíz, alapos munkavégzés,
  • Office programok magabiztos használata (Excel, Word),
  • Jó kommunikációs és együttműködési készség,

Előnyök

  • Hasonló munkakörben szerzett gyakorlat,
  • Kereskedelmi tapasztalat,
  • Nyelvtudás,
  • A felvételt megelőző hónapban nem volt munkából származó jövedelme,

Amit kínálunk

  • Megbízható, hosszútávra tervezhető munkahely,
  • Korrekt bérezés,
  • Egy műszakos munkarend,
  • Fiatalos csapat,
  • Teljeskörű betanítás,

Jelentkezését e-mailben várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva fényképes önéletrajz és bérigény mellékelésével.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!