Vevő-, ügyfélszolgálat

Telefonos ügyfélreferensnek álláslehetőség Miskolcon

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Miskolc
2018. 07. 03. 12:05

Munkatársakat keresünk miskolci irodánkba a következő munkakörbe:

Telefonos ügyfélreferens

Miért jó nálunk dolgozni?

• Közel 20 éve tartó folyamatos fejlődésünknek köszönhetően velünk fejlődnek munkatársaink.
• Mi nem csak munkát adunk kollégáinknak, karriert építünk együtt!
• Nálunk a szakma szakértőjévé válhatsz!
• Saját, profi tréneri csapatunk képzéseket biztosít a mindennapokban.
• Hétfőtől péntekig dolgozunk, hétvégén a pihenésé a főszerep!
• Sportolási lehetőséget biztosítunk az irodai munka után.
• Csapatépítő rendezvényeinken megismerheted „Nagy Családunkat”!
• Fix havi alapbéred mellett teljesítményaranyos bónuszt vihetsz haza.

Nálunk lehetőséged lesz:

• aktív társadalmi felelősségvállalási programjainkon keresztül megtapasztalhatod a közösség erejét és átélheted a segítségnyújtás örömét
• egy Család Barát munkahelyen rugalmas munkaidő beosztásban dolgozni
• megismerkedni egy Fogyatékosság Barát munkahellyel és befogadó közösségével
• sikereiddel, szakmai tudásoddal karrieredet folyamatosan fejleszteni

Feladataid köze tartozik:

• az egyik legnagyobb telekommunikációs vállalat ügyfeleivel telefonon történő kapcsolattartás
• ügyféligények, értékesítési lehetőségek beazonosítása
• a meglévő ügyfelek igényeinek felmérése, kiegészítő szolgáltatások bemutatása
• back office tevékenységek

Csatlakozz hozzánk, amennyiben:

• jó kommunikációs készséggel rendelkezel
• ügyfélközpontú gondolkodás jellemez
• gyorsan tanulsz, motivált és lendületes vagy
• nem dolgoztál ilyen területen, nálunk kiváló tapasztalatot szerezhetsz

Ha ezek alapján úgy gondolod, szívesen dolgoznál velünk együtt akkor küldd el az önéletrajzod az alábbi e-mail címre: karrier.mc@unitedcallcenters.hu