Vevő-, ügyfélszolgálat

Személyes ügyfélszolgálati szakreferens kollégát keresünk Miskolcon

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Miskolc
Fizetés: Bruttó 250000 - 0 / Óra
2018. 06. 04. 14:40

Személyes ügyfélszolgálati szakreferens

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • Az ügyfélszolgálati irodánkban az ügyfélkérések teljeskörű megválaszolása
  • Az ügyfelektől kapott információk/adatok rögzítése és naprakész nyilvántartások vezetése.
  • Naprakész pontos információ nyújtás és naprakész tudás menedzsment.
  • Az ügyfelektől származó problémák, igények azonosítása és továbbítása az illetékes osztály, felelős részére.
  • Kapcsolattartás a háttérosztályokkal.
  • Újonnan érkező kollégák betanítása.

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Legalább középfokú végzettség, minimum 1 éves személyes ügyfélszolgálati területen szerzett szakmai gyakorlat.
  • Kiemelkedő kommunikációs és problémamegoldó képesség.
  • Ügyfélorientált szemlélet, rugalmasság, jó alkalmazkodó képesség.
  • Biztos számítástechnikai felhasználói ismeretek. (Word, Excel, CRM, stb.)

Előny: pénzügyi szakmai felsőfokú végzettség, vagy „pénzügyi szolgáltatás közvetítői vizsga”, angol nyelvtudás.

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Versenyképes fix és teljesítményarányos jövedelem.
  • Szakmai fejlődési lehetőség.
  • Jó hangulatú, kellemes munkahelyi légkör.

Jelentkezni lehet a emma.papp@mikrocredit.hu email címen.