Gyártás, termelés

Műszakvezető-karbantartót keresünk a Hernádnémeti Siska tanyán szakirányú végzettséggel

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Hernádnémeti
2018. 05. 16. 08:26

A Szerencsi Mezőgazdasági Zrt. Hernádnémeti-Siska tanyai tojásosztályozó üzemébe műszakvezető-karbantartó beosztásba, szakirányú végzettséggel rendelkező munkatársat keres 1-3 éves üzemi gyakorlattal.

Élelmiszerüzemben, csomagoló üzemben szerzett tapasztalat előnyt jelent.

Főbb feladatok:

  • a tojásosztályozó gép működésének biztosítása
  • időszakos és rendkívüli javítások, karbantartások elvégzése
  • vezető távollétében a műszak megszervezése
  • egy-egy műszakban a munkavállalók munkájának irányítása
  • a kimenő és bejövő áruk nyomon követése, adminisztrációja
  • az áruk mozgatása

Egyéb követelmény: műszerész vagy villanyszerelő végzettség, targoncavezetői
jogosítvány, B kategóriás vezetői engedély.

Amit biztosítunk: versenyképes jövedelem, egyéb juttatások.

Jelentkezni a krajnyak.jozsef@szermgrt.hu e-mail címen, vagy a
06/20-669- 5783-as telefonszámon lehet.