Gyártás, termelés

Operátor pozícióban munkalehetőség miskolci munkahelyen

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Miskolc
2018. 04. 04. 08:53

Autóipari alkatrészek (klímaberendezések, villamos motorok, ablaktörlő rendszerek) gyártásával foglalkozó partnerünk számára keresünk munkavállalókat miskolci munkahelyre az alábbi munkakörbe:

Operátor

Feladatok:

  • Összeszerelési, gépkezelői feladatok ellátása munkautasítás alapján
  • Műszakvezető által megadott utasítások elvégzése
  • Kézi anyagmozgatás a termelési területen

Elvárások:

  • 4 műszakos munkarend vállalása
  • Monotónia tűrés
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Bejegyzésmentes erkölcsi bizonyítvány

Előnyök:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Tiszta, modern munkakörnyezet
  • Ingyenes buszjáratok
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Kiemelkedő bér

Kapcsolat:

  • E-mail: job8345@prohumanallas.hu

Jelentkezni a 06 70 665 5850 -es telefonszámon, illetve a fent megadott e-mail címen, önéletrajz küldésével lehetséges!

Az adatkezelési tájékoztatót megismerte, elfogadta, és kifejezetten hozzájárul az álláshirdetés kapcsán az adatai kezeléséhez a tájékoztatóban foglaltak szerint.