Építőipar, építészet

Műszaki előkészítő munka Miskolcon versenyképes fizetéssel

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Miskolc
2018. 03. 26. 09:15

Építőipari kivitelezéssel (földmunka, alapozás, útépítés) foglalkozó Társaságunk műszaki előkészítő munkakörbe keresi új munkatársát.

FELADATOK:

  • Tervdokumentációk felmérése,
  • Költségvetési kiírások árazása, összehasonlítása,
  • Árajánlatok elkészítése és bekérése,
  • Ütemtervek elkészítése,
  • Anyagok és kiviteli munkák versenyeztetése, ártükör készítése döntésre előkészítve,
  • Megrendelések és vállalkozási szerződések előkészítése,
  • Helyszíni anyagrendelések koordinálása,
  • Folyamatos kapcsolattartás a beszállítókkal és a vállalkozókkal,
  • Kapcsolattartás a megrendelővel, és műszaki ellenőrrel,
  • Vállalkozói elszámolások döntésre előkészítése,
  • Átadási dokumentációk összeállítása

ELVÁRÁSOK:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat,
  • Piacismeret,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • Építőipari, legalább technikusi végzettség,
  • Jó kommunikációs képesség,
  • Igényes megjelenés,
  • Önállóság,
  • Lojalitás,
  • Precíz munkavégzés

ELŐNY:

  • Angol nyelvtudás,
  • „B” kategóriás jogosítvány,
  • Építési napló ismerete, használata

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Azonnali munkakezdés,
  • Hosszú távú, biztos munkahely,
  • Kulturált munkakörnyezet,
  • Versenyképes fizetés.

Jelentkezni az info@stoneenergykft.hu e-mail címre megküldött fényképes önéletrajzzal lehet.

Az adatkezelési tájékoztatót megismerte, elfogadta, és kifejezetten hozzájárul az álláshirdetés kapcsán az adatai kezeléséhez a tájékoztatóban foglaltak szerint.