0
Hirdetés
0
Hirdető
0
Jelentkező
Regisztráljon oldalunkon és hirdessen 40 naponta ingyenesen!

Egerben technikus-minőségirányítás munkakörben állás automata sebességváltó-gyártás területén

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.

ZF Hungária Kft.

Szakmunka

Munkavégzés helye: Eger

2018. 02. 26. 11:08

A ZF Konszern egyetlen magyarországi leányvállalata, ZF Hungária Kft.
Automata sebességváltó-gyártás területére
munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Technikus-minőségirányítás

Feladatok:

  • Tesztek, kísérletek végzése vevői reklamációk, illetve meghibásodás esetén, a szerelősorról és a tesztállomásokról kieső váltók vizsgálata
  • Sebességváltók szét- és összeszerelése a hibameghatározás érdekében
  • A váltók és alkatrészek vizsgálata az SAP darabjegyzék és az érvényes rajzok alapján
  • Hibajegyzékek kezelése, értelmezése
  • Váltóauditokban való közreműködés: váltó és váltóalkatrészek vizsgálata az auditutasítások alapján
  • A meghibásodási okok értékelése – komplex problémák esetén a kapcsolódó társterületek bevonásával – az elvégzett tesztek, kísérletek alapján

Elvárások:

  • Autószerelő/autóvillamossági szerelő/mezőgazdasági gépszerelő végzettség
  • 2-3 éves szerelési tapasztalat
  • Rajzolvasási és rajzkezelési rendszerek ismerete
  • Megbízható számítógépes ismeretek (MS Office, Axalant, SAP BoM)
  • Pontos, megbízható, önálló munkavégzés
  • Csapatban való együttműködés és rugalmasság
  • Utazási hajlandóság, külföldi betanulás

Előny jelent:

  • Autószerelő technikusi, termékauditori (VDA 6.5) végzettség
  • Tesztpadok vezérlőrendszerének ismerete (Linux)
  • Angol nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • Kihívásokkal teli, magas színvonalú szakmai tevékenységet egy nemzetközi nagyvállalatnál
  • Jó munkahelyi atmoszférát és attraktív munkakörnyezetet
  • Részvételi lehetőséget nemzetközi projektekben és külföldi kiküldetésekben
  • Folyamatos továbbképzést, tréningprogramokat és nyelvtanfolyamot
  • Teljesítményhez igazodó versenyképes jövedelmet és prémiumot
  • Önkéntes nyugdíj és egészségpénztári hozzájárulást
  • Étkezési támogatást
  • Különböző sportolási lehetőségeket
  • Iskolakezdési támogatást
  • Vállalati óvodát

allaspalyazatzfh@zf.com

www.zf.com/hu
Kistályai út 2. 3300, Eger
+36 36 520 100