Vevő-, ügyfélszolgálat

Telefonos ügyfélreferens munkatársakat keresünk miskolci irodánkba

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Miskolc
2018. 02. 26. 07:49

Munkatársakat keresünk miskolci irodánkba a következő munkakörbe:

Telefonos ügyfélreferens

Miért jó nálunk dolgozni:

• mosolyogva járhatsz be a munkahelyedre
• pozitív és barátságos csapat tagja lehetsz
• megbecsülik és elismerik a munkádat
• támogató és segítőkész közeg vesz körül
• folyamatosan bővítheted szakmai ismereteidet
• tréningeken, képzéseken vehetsz részt
• hétfőtől péntekig dolgozunk, hétvégén pihenünk
• fix havi alapbéred mellett teljesítmény prémiumot és egyéb juttatásokat vihetsz haza
• kiemelkedhetsz és vezetővé válhatsz

Nálunk lehetőséged lesz:
• aktív társadalmi felelősségvállalási programjainkon keresztül megtapasztalhatod a közösség erejét és átélheted a segítségnyújtás örömét
• egy Család Barát munkahelyen rugalmas munkaidő beosztásban dolgozni
• megismerkedni egy Fogyatékosság Barát munkahellyel és befogadó közösségével
• csapatépítő programokon keresztül megismerkedni kollégáiddal és feltöltődni

Feladataid köze tartozik:

• az egyik legnagyobb multinacionális vállalat ügyfeleivel telefonon történő kapcsolattartás
• ügyféligények, értékesítési lehetőségek beazonosítása
• a meglévő ügyfelek igényeinek felmérése, kiegészítő szolgáltatások bemutatása
• back office tevékenységek

Csatlakozz hozzánk, amennyiben:

• jó kommunikációs készséggel rendelkezel
• gyorsan tanulsz, motivált és lendületes vagy
• nem dolgoztál ilyen területen, nálunk kiváló tapasztalatot szerezhetsz

Ha ezek alapján úgy gondolod, szívesen dolgoznál velünk együtt akkor küld el az önéletrajzod az alábbi e-mail címre: karrier.mc@unitedcallcenters.hu

Az adatkezelési tájékoztatót megismerte, elfogadta, és kifejezetten hozzájárul az álláshirdetés kapcsán az adatai kezeléséhez a tájékoztatóban foglaltak szerint.