Gyártás, termelés

Szerkezeti lakatos álláslehetőség Miskolcon szakirányú végzettséggel

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Miskolc
2018. 01. 05. 07:11

A Dekgép Kft. dinamikusan fejlődő, magyar tulajdonban lévő miskolci gép- és acélszerkezet gyártó üzemébe az alábbi pozícióba keres munkatársakat:

Szerkezeti lakatos

Termékeink meghatározó része export relációban kerül értékesítésre (Németország, Ausztria, Svájc, Franciaország és Spanyolország), de természetesen folyamatosan szállítunk hazai piacra is.

Elvárások:

  • szakirányú végzettség
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • műszaki rajzok olvasásában való jártasság

Amit kínálunk:

  • Bejelentett munkahely
  • Versenyképes jövedelem
  • Utazási költségtérítés
  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • Hosszú távú munkalehetőség

Amennyiben érdekli Önt ajánlatunk, kérem az alábbi elérhetőségek egyikén jelentkezzen:

  • +36 30/563-0716 vagy +36 46/531-439
  • dekgep@dekgep.hu
  • 3534 Miskolc, Kerpely Antal út 35.

Az adatkezelési tájékoztatót megismerte, elfogadta, és kifejezetten hozzájárul az álláshirdetés kapcsán az adatai kezeléséhez a tájékoztatóban foglaltak szerint.