0
Hirdetés
0
Hirdető
0
Jelentkező
Regisztráljon oldalunkon és hirdessen 40 naponta ingyenesen!

Pénztáros munkakörben állás a Hana-G-Ker Kft.-nél Miskolcon azonnali kezdéssel

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.

Hana-G-Ker Kft.

Kereskedelem, értékesítés

Munkavégzés helye: Miskolc és környéke

2018. 06. 22. 10:14

Több évtizede stabil lábakon álló élelmiszerüzletünkbe keresünk eladó , pénztáros munkatársat azonnali kezdéssel, elsősorban Miskolci jelentkezőket várunk.

Csatlakozz hozzánk,ha:

  • Érdekel a kereskedelem
  • Élvezed a vásárlókkal való kapcsolattartást

Feladatok–Felelősségi kör:

  • A vásárlók megfelelő kiszolgálása, az árukészlet napi szintű kezelése,
  • Az áruk kihelyezése és feltöltése az üzletekben
  • A termékeket vonzóan elrendezi, ízlésesen kihelyezi
  • Ellenőrzi és biztosítja a termékek minőségét és frissességét * Vevők kiszolgálása modern, vonalkódolvasóval ellátott pénztárgéprendszerünk segítségével

Elvárások:

  • Vevőorientált szemléletmód, elhivatottság
  • Dinamikus, önálló munkavégzésre képes csapatjátékos
  • Nagyfokú rugalmasság (váltott műszak és hétvégi munkavégzés)
  • Kifogástalan megjelenés

Előny, de nem feltétel, ha a kereskedelem területén tapasztalatot szereztél

Amit kínálunk:

  • Biztos munkahely,egy stabil cégnél
  • Szakmai fejlődés,és gyors előrelépés
  • barátságos légkör

Jelentkezés kizárólag fényképes önéletrajzzal.
E-mail: hana.g.ker@gmail.com