Szakmunka

Gázpalacktöltő munkatársat keresünk Miskolcon

Munkavégzés helye: Miskolc
2020. 10. 28. 15:10

Miskolci partnercégünk megbízásából, a SIAD Hungary Kft. bővülő csapatába keresünk Gázpalacktöltő munkatársakat, az alábbi feltételekkel:

Feladatok

  • Ipari-, orvosi és egyéb speciális gázpalackok ellenőrzése és töltése.
  • Palackok válogatása és tisztítása, töltésre való előkészítése
  • Biztonsági ellenőrzési feladatok ellátása, biztonsági előírások betartása,
  • Karbantartási és hibaelhárítási feladatok elvégzése,
  • Gépi és kézi anyagmozgatás
  • Üzemcsarnok, műhely és palacktárolók tisztántartása

Elvárások

  • Középfokú végzettség,
  • Két műszakos munkarend vállalása (hétfőtől péntekig, heti váltásban)
  • 2 nap szabadtéri és 3 nap beltéri munkavégzés vállalása
  • Precizitás, terhelhetőség, jó fizikum,
  • Előnyt jelent a targoncavezetői engedély, valamint a műszaki, karbantartási területen szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Azonnali munkakezdés
  • Változatos, kihívásokkal teli munka
  • Határozatlan időtartamú munkaszerződés
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Utazási költségtérítés (helyközi és Miskolcon belül is)
  • Béren kívüli juttatás

Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése