8 fő szállítására keresünk mikrobuszvezető kollégát

Ózd és térségéből napi szinten Miskolcra történő 8 varrónő szállítására munkatársat keresünk.

Indulás reggel 5-kor, visszaérkezés 17 óra.

Két jogviszony: munkaviszonyban raktári munka, megbízási jogviszonyban gépkocsi vezetés.

Multinacionális áruház láncokat kiszolgáló gyártó-forgalmazó keres könnyű fizikai munkára férfi munkaerőt.

Feladatok

  • Alapanyag, készáru rakodása, csomagolása, gépkocsi vezetése.

Elvárások

  • Középiskolai, szakmunkás bizonyítvány, jogosítvány

Előnyök

  • Preszíz munkavégzés szükséges, könnyen megtanulható munka

Amit kínálunk

  • 194.000 munkabér és 48.000 megbízási díj (170.000 nettó)
  • Mobiltelefon.
  • Elsősorban olyan dolgozó jelentkezését várjuk, aki a gépkocsi biztonságos elhelyezését vállalni tudja.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!