Szállítás, fuvarozás

Újságterjesztő munkatársakat keresünk Miskolc és Felsőzsolca területén történő munkavégzésre

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Miskolc
Fizetés: Nettó 35000 - 110000 / hónap
2019. 08. 28. 09:28

Újság, szórólap és egyéb sajtókiadvány postaládás kézbesítésére kollégákat keresünk Miskolc és Felsőzsolca területén történő munkavégzésre.

Munakavégzés csak hétvégén elsősorban szombati napokon.

Feladatok:

  • A kézbesítést lakóhelyhez közeli területen kell végezni, az ujságot, szórólapot előre egyeztetett átvételi pontra szállítjuk.
  • Postaládákba kell kézbesíteni a megadott területen belül, a körzet leírásban szereplő címekre.

Elvárások:

  • Precizitás és hétvégi munkavégzésre szabad kapacitás.

Előnyök:

  • Jogosítvány segédmotorkerékpárra vagy B kategóriás jogosítvány.
  • Hasonló területen szerzett munkatapasztalat

Amit kínálunk:

  • Rugalmas időbeosztás.
  • Teherbírásának megfelelő mennyiségű munka.
  • Főállás és rokkant vagy munkanélküli ellátás mellett is végezhető, nem akadálya az ellátásra való jogosultságnak.

Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése