Újságterjesztő munkatársakat keresünk Miskolc és Felsőzsolca területén történő munkavégzésre

Flying News Kft.
Miskolc
Nettó 35 000 Ft - 110 000 Ft / hónap
2019. 08. 28.

Újság, szórólap és egyéb sajtókiadvány postaládás kézbesítésére kollégákat keresünk Miskolc és Felsőzsolca területén történő munkavégzésre.

Munakavégzés csak hétvégén elsősorban szombati napokon.

Feladatok

  • A kézbesítést lakóhelyhez közeli területen kell végezni, az ujságot, szórólapot előre egyeztetett átvételi pontra szállítjuk.
  • Postaládákba kell kézbesíteni a megadott területen belül, a körzet leírásban szereplő címekre.

Elvárások

  • Precizitás és hétvégi munkavégzésre szabad kapacitás.

  • Jogosítvány segédmotorkerékpárra vagy B kategóriás jogosítvány.
  • Hasonló területen szerzett munkatapasztalat

Amit kínálunk

  • Rugalmas időbeosztás.
  • Teherbírásának megfelelő mennyiségű munka.
  • Főállás és rokkant vagy munkanélküli ellátás mellett is végezhető, nem akadálya az ellátásra való jogosultságnak.

Foglalkoztatás jellege

  • Részmunkaidő 4 óra
  • Időszakos munka
  • Vállalkozói, szerződéses
  • Diákmunka

Munkarend

  • Általános