Operátor/ minőségellenőr állás Sopronkövesden, szállással is

Megapolisz Work Kft.
Sopronkövesd
Nettó 185 000 Ft - 220 000 Ft / hónap
2018. 09. 20.

Nyugat-magyarországi autóipari Partnercégünk részére keresünk három műszakos munkarendbe, modern gyári környezetbe munkatársakat

OPERÁTOR / Minőségellenőrmunkakörbe

JELENTKEZZ MOST a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Feladatok

  • Biztonsági őv összeszerelése, minőségellenőrzés

Elvárások

  • befejezett 8 általános iskolai végzettség
  • büntetlen előélet
  • precizitás, teszten történő megfelelés

Előnyök

  • autóipari, illetve gyártósori tapasztalat

Amit kínálunk

  • modern, tiszta gyári környezet
  • megbízható, stabil, hosszútávú munkalehetőség,
  • azonnali munkába állás, határozatlan idejű szerződés
  • 3 műszakos munkarend (H-P) túlóra lehetőséggel
  • NETTÓ 185.000 – 215.000 Ft. átlagos munkabér (pótlékokkal)
  • átlagon felül MAGAS MŰSZAKPÓTLÉKOK
  • INGYENES SZÁLLÁS (2-3 ágyas szobákban, pároknak külön elhelyezést biztosítunk)
  • INGYENES CÉGES BUSZJÁRATOK
  • INGYENES HAZAUTAZÁS (menetjegy vagy benzin költségtérítés)
  • 13. havi juttatás, bónusz, üdülési támogatás
  • FIZETÉSI ELŐLEG (már egy hét után!)
  • ajánlói program