Vegyipari vállalatunkhoz keresünk rendszerkezelő kollégákat Sajóbábonyban

Nincs munkád? Mi biztosítunk!
Érdekel a vegyipar, de nincs tapasztalatod? Ne félj, mi megtanítunk!
Van már tapasztalatod és váltanál? Itt a helyed!

Szeretnél egy dinamikusan fejlődő vállalat tagja lenni?

  • Agrokemikáliák és növényvédőszer hatóanyagok gyártásával foglalkozó társaságunk lelkes, fejlődni akaró rendszerkezelő kollégákat keres, akik stabil, kiszámítható munkahelyre vágynak.

Feladatok

Mivel foglalkozunk és mire számíthatsz, ha csatlakozol hozzánk?

  • Leendő kollégánk feladata az üzemi technológia biztonságos, környezettudatos és költséghatékony működtetése az előírások és utasítások szerint. Termékeinket nemzetközi piacra gyártjuk, mely termékek mára már a világ minden táján megtalálhatók. Rendszerkezelői csapatunk létszáma meghaladja a 100 főt, mely csapatot folyamatosan bővítjük.

Milyen feladataid lesznek?

  • Csapatunk tagjaként a vegyipari berendezések üzemeltetése lesz a feladatod az anyagfajták és anyagtípusok ismeretével, mintavételek elvégzése és annak eredménye alapján történő beavatkozás.

Elvárások

Téged várunk, ha

  • hosszú távra tervezel és biztos munkahelyet keresel
  • minimum középfokú végzettséggel rendelkezel és érdeklődsz a vegyipar iránt
  • szeretnél új területen tapasztalatot szerezni, tanulni vagy régi tudásod elevenítenéd fel, fejlesztenéd
  • precíz, megbízható, önálló munkavégzésre törekszel
  • teljes munkaidős, folyamatos 4 műszakos munkarendben történő napi 8 órás munkavégzést vállalsz

  • Egy lépés előnyben vagy, ha szakirányú végzettséggel vagy hasonló területen szerzett tapasztalattal rendelkezel. Ne csüggedj akkor sem, ha nem, hiszen mi mindenre megtanítunk. Jelentkezz bátran!

Amit kínálunk

Amivel munkavégzésed honoráljuk:

  • stabil vállalati háttér és hosszútávú munkalehetőség
  • versenyképes fizetés
  • béren kívüli juttatások
  • teljesítményalapú bónusz
  • karácsonyi jutalom
  • egészségbiztosítás (egészségügyi problémák esetén magánorvosi és soron kívüli diagnosztikai vizsgálatok igénybevétele)

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Szakközépiskola
  • Technikum

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos
  • Megszakítás nélküli (váltásos)

Beosztás

  • Beosztott