Fémipari szerelő/ kézi fémmegmunkáló állás németországi munkavégzéssel

Blue Collar 2019 Kft.
Németország
Nettó 790 000 Ft / Hónap
2024. 02. 09.

Egri partnercégünk megbízásából, németországi anyavállalatuk részére keresünk fémipari területre szerelő és kézi fémmegmunkáló munkatársakat határozott idejű, 4 hónapos projekt munkára.

A foglalkoztatás magyarországi bejelentéssel (német minimálbérnek megfelelően) történik + kiküldetési díj, mely naponta 40 Euro.

Feladatok

  • szerszámok, kézi gépek előkészítése és használata
  • műszaki rajz szerinti gyártás
  • alkatrészek megmunkálása gépekkel (pl. körhenger, kézi vezetésű gépek, szalagfűrész, fúrógépek, szalagcsiszoló, bemetszőgép használata)
  • alkatrészek megmunkálása kézi eszközökkel (pl. fúrók, süllyesztők, kézi sorjázók, marók, gyártóeszközök, egyengető szerszámok)

Elvárások

  • munkaismeret és anyagismeret a fémiparban
  • lakatos és/vagy fémipari alapvégzettség (2 év szakirányú, vagy 3 év nem szakirányú szakképzés)
  • fémipari területen /gyártásban szerzett minimum 3 éves tapasztalat

Amit kínálunk

  • határozott idejű (4 hónapos) munkaszerződés
  • Németországi utazás (szervezéssel, reptéri transzferrel) és szállás biztosítása
  • versenyképes fizetés
  • napi 8 órás (heti 40 órás) munkaidő (hétfőtől péntekig) váltott 2 műszakban

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Időszakos munka

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!