Miskolci partnerünkhöz munkatársakat keresünk sorvezető pozícióba

Miskolci partnerünk Sorvezető Utánpótlási Programja karrierépítési lehetőséget kínál. A programba bekerülő kollégák lehetőséget kapnak a gyár különböző gyártóterületein az egyes munkafolyamatok elsajátítására. Ezzel egyidőben számos szakmai képzésen, vezetői és egyéb tréningen való részvételt biztosítunk a szakmai fejlődés érdekében.

Feladatok

A program felépítése, feladatok:

1. szakasz: A vezetői és speciális képzések mellett egy mentor segítségével a gyakorlatban is megismerheted a sor vezetését.

  • Gyártásban történő részvétel, operátori feladatok elvégzése
  • A gyártási folyamatok és a gyártósori dolgozók munkájának megismerése
  • Részvétel képzéseken, tréningeken
  • Vezetői készségek elsajátítása

2. szakasz: Kapsz egy saját csapatot, aminek a mindennapi dolgaiért már Te felelsz.

  • Tapasztalatszerzés gyártósori dolgozók közvetlen vezetésében
  • Speciális képzéseken való részvétel
  • Minimum 6 fős csapat irányítása, a gyártás igényeihez igazodva
  • Fizikai munkavégzés

3. szakasz: A program végén már nem csak a csapatért, hanem az elkészült termékekért is Te vagy a felelős.

  • 6-15 fős gyártósori csapat közvetlen irányítása, a gyártás igényeihez igazodva
  • Felelősségvállalás a csapat tagjaiért, a gyártósori termékek minőségéért
  • Határidők teljesítése, gyári folyamatok betartása, betartatása

Elvárások

  • Középfokú végzettség (érettségi) és/vagy alapfokú műszaki végzettség
  • 4 műszakos munkarend vállalása (limitált számú eltérő munkarendre is van lehetőség)
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Outlook, Excel, Word)
  • Kiváló kommunikációs készség, jó emberismeret
  • Szériagyártásban szerzett tapasztalat (min. 1-2 év), kisebb csoport vezetésében szerzett gyakorlat, SAP és angol nyelv ismerete előnyt jelent

Amit kínálunk

  • kimagasló bérezés, cafeteria
  • 10% teljesítménybónusz
  • Ingyenes munkásjárat,
  • Szezonbónusz, hűségbónusz

Foglalkoztatás jellege

  • Egyéb

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Gyakornok

Önéletrajz elküldése kötelező!