Gépbeállító munkakörbe keresünk munkatársakat miskolci partnerünkhöz

Ügyfelünk nem csupán a legmodernebb gyártósori és logisztikai technológiákat telepítette új gyárába, hanem a munkavállalói számára is a lehető legkomfortosabb munkakörülményeket biztosítja. Mindezt a régióban kimagaslóan versenyképes bér –és juttatási csomagért teszi.

Feladatok

  • Elektromotort gyártó berendezések üzemeltetése
  • Gyártási folyamatok betartatása, valamint folyamatos fejlesztése
  • Termelési dolgozók fejlesztése
  • Általános felelősség a gyártási terület termékeinek minőségéért, minőségi szabványok betartása
  • Munkavédelmi előírások betartatása
  • Termelési zavarok, problémák azonnali kezelése

Elvárások

  • Minimum szakmunkás végzettség
  • Műszaki végzettség előny, de nem feltétel
  • Gyártásban szerzett tapasztalat
  • Minőségorientált szemlélet
  • Több műszakos munkarend elfogadása

Amit kínálunk

  • kimagasló bérezés, cafeteria
  • 10% teljesítménybónusz
  • Ingyenes munkásjárat, munkába járás támogatása,
  • Szerzonbónusz, hűségbónusz

Foglalkoztatás jellege

  • Egyéb

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!