Telefonos értékesítői munkakör

Marketingshop Kft.
Miskolc
2022. 05. 04.

Telefonon keresztüli értékesítőket keresek !

Mikolci lakhelyel rendelkezők jelentkezését várom!

Friss nyugdíjasok is bátran jelentkezzenek :)

Feladatok

  • Értékesítés meglévő és új ügyfelek felé termékhasználatra való ösztönzés
  • A társaság saját márkás termékeit ( Márti cseppek , balzsamok , kapszulák ) értékesíteni telefomon keresztül.
  • Kapott cím anaygból mobiltelefonnal.

Elvárások

  • Jó kommunikácó
  • Értékesítési véna
  • szeress csapatban dolgozni
  • ne félj attól , hogy telefonálni kell és a másik oldalt fel veszik a telefont.
  • merj kezdeményezni , ismeretlen emberekkel beszélgetni

Előnyök

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat. Nem feltétel

Amit kínálunk

  • Kényelmes Irodai környezetben dolgozhatsz a cégtől kapott listával és telefonnal.
  • 6 órás munkarendben hétfőtől péntekig
  • teljesítményarányos jutalékos rendszer , minél többet értékesítesz annál többet kereshetsz
  • alkalmazotti jogviszony
  • Hétfőtől péntekig , reggel 8- tól 14- óráig
  • bónuszok termékek , jutalmak

Foglalkoztatás jellege

  • Részmunkaidő 6 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott