Kiemelt operátor állás Borsod-Abaúj Zemplén megyében található partnerünknél

A Blue Collar 2019 Kft. Borsod-Abaúj Zemplén megyében található partnere részére keres munkatársakat kiemelt operátor munkakörbe

Ügyfelünk nem csupán a legmodernebb gyártósori és logisztikai technológiákat telepítette új gyárába, hanem a munkavállalói számára is a lehető legkomfortosabb munkakörülményeket biztosítja. Mindezt a régióban kimagaslóan versenyképes bér –és juttatási csomagért teszi.

Feladatok

  • A vállalat saját termékeinek összeszerelése
  • Automata és félautomata gépek kiszolgálása
  • A gépeken gyártott félkész termékek rendszeres vizuális minőségellenőrzése
  • A gépek és a munkaterület folyamatos tisztán tartása
  • Hibák felismerése, jelzése

Elvárások

  • Önállóság, megbízhatóság, problémamegoldó készség
  • Felelősség- és minőségtudat
  • Együttműködés a munkatársakkal, irányító és ellenőrző szakemberekkel
  • 4 műszakos 12 órás munkarend vállalása
  • szakmunkás végzettség
  • legalább 1 éves szakmai tapasztalat

Amit kínálunk

  • Hosszú távon tervezhető, kiszámítható munkalehetőség stabil hátterű cégnél;
  • kimagasló bérezés és juttatási csomag, éves kafetéria,
  • ingyenes céges szerződéses buszjárat használata vagy a munkába járás költségének 100 %-os támogatása, munkaruha biztosítása

Pályázatát kérjük „kiemelt operátor” megjelöléssel a "Jelentkezem" gombra kattintva küldje! Érdeklődni lehet telefonon. A telefonszám bejelentkezés után érhető el.

  • Blue Collar 2019 Kft.
  • magán-munkaközvetítő nyilvántartásba vételi szám: HEM/01/1620-2/2019

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Egyéb

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott