Pénzügy, számvitel, kontrolling

Könyvelő - mérlegképes könyvelő állás Miskolcon

Munkavégzés helye: Miskolc
2020. 11. 17. 14:25

Regisztrált, mérlegképes könyvelőt keres miskolci telephelyére építőipari cég.

Bérigény megjelöléssel várjuk önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Feladatok:

  • Könyvelési feladatok teljes körű ellátása,
  • számlák iktatása, rögzítése,
  • pénzügyi vezető munkájának segítése,
  • bevallások, beszámolók elkészítése
  • adatszolgáltatás a vezetőség felé

Elvárások:

  • mérlegképes könyvelői végzettség ( regisztrált )
  • pénzügyi tapasztalat
  • legalább 2-3 éves gyakorlat a könyvelésben
  • önállóság, problémamegoldás, rugalmasság, terhelhetőség

Előnyök:

  • építőiparban szerzett tapasztalat ( előny, de nem feltétel)
  • csapatszellem
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Stabil vállalati háttér
  • kellemes munkakörnyezet

Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése