Áruszállító és árurakodó feladatok ellátására munkatársat keresünk szirmabesenyői telephelyre

Pallium Trend Kft.
Szirmabesenyő
Bruttó 300 000 Ft / hónap
2020. 10. 27.

A Pallium Trend Kft Használtruha kis és Nagykereskedés, szirmabesenyői telephelyére munkatársat keresünk.

Amennyiben a hirdetésünk felkeltette az érdeklődésed várjuk jelentkezésed fényképes önéletrajz formájában a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Feladatok

  •  3,5 t teherautóval történő áruszállítás a cég üzleteibe
  • A teherautó fel- és lerakodása az üzletekbe és a nagykereskedésben
  • Az anyagok rendszerezése, tárolása a nagykereskedésben (20-30 kg, néha 50 kg kiszerelések)

Elvárások

  •  B kategóriás jogosítvány
  • Min. 5 év balesetmentes vezetési tapasztalat
  • Fizikailag terhelhető és megbízható személyiség

Amit kínálunk

  • versenyképes jövedelem: Bruttó 300.000 Ft/hó
  • hosszútávú stabil munkalehetőség,
  • Fiatalos kedves csapat, nyugodt munkahelyi légkör
  • azonnali kezdési lehetőség.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános

Önéletrajz elküldése kötelező!