Tehergépkocsi vezető, sofőr munkalehetőség C kategóriás jogosítvánnyal

Az Üveg-Konstrukt Kft. üvegiparban tevékeny több évtizedes szakmai múlttal és stabil gazdasági háttérrel rendelkező családi vállalkozás,  munkatársat keres tehergépkocsi vezető, sofőri feladatok ellátására teljes munkaidőre, Mályi telephelyére.

Azonnali kezdési lehetőség!

Munkavégzés helye: Mályi (Miskolc mellett)

Jelentkezni lehet fényképes önéletrajzzal lehet!
Szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy csak abban az esetben áll módunkban felvenni Önnel a kapcsolatot, amennyiben önéletrajza és belső HR-es folyamataink alapján alkalmasnak találjuk a pozícióra.

Feladatok

  • Belföldi áruszállítás vevőinknek
  • Telephelyek közötti áruszállítás

Elvárások

  • megbízható és pontos személyre van szükségünk, olyanra, akire lehet számítani, nem késik el, és lelkiismeretesen végzi a munkáját

Előnyök

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Stabil, hosszútávú munkahely
  • versenyképes jövedelem
  • Kafetéria: szép kártya
  • Utazási (bejárási) támogatás

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat
  • 5-9 év szakmai tapasztalat
  • 10 vagy több év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!