Pénzügyi Tanácsadó munka Kecskeméten középfokú végzettséggel

Unalmas a pozíciód?

Változtatni akarsz a jövődön?

Fontos számodra a fejlődés és a kihívásokkal teli munkakör?

Az Oney Magyarország Zrt. egy lendületes, dinamikusan fejlődő pénzügyi szolgáltató, amely világos karrierúttal biztosítja szakmai előrelépésedet és hozzásegít céljaid eléréséhez.

Jelenlegi nyitott Pénzügyi Tanácsadói pozícióink egészen a juniortól a szakértői kategóriáig elérhetőek.

Feladatok

  • Személyes értékesítés kiemelt ügyfélforgalommal rendelkező pontokon
  • Aktív ügyfél megkeresés
  • Piacvezető hiteltermékeink ismertetése és keresztértékesítés.
  • Pontos, precíz hitelügyintézés és adminisztráció

Elvárások

  • Középfokú végzettség és érettségi bizonyítvány

Előnyök

  • Meglévő MNB hatósági vizsgák

Amit kínálunk

  • Bejelentett határozatlan munkaviszony
  • Rugalmas munkaidő-beosztás (munkaidőkeret – hétvégi munkavégzés)
  • Szakmai fejlődési lehetőségek
  • Fix alapbér+póbaidő alatt meghatározott fix, majd korlátlan prémium
  • Cafeteria
  • MNB hatósági képzések és vizsgák teljes körű finanszírozása
  • Szakmai fejlődési lehetősége folyamatos külső és belső képzéseinkkel
  • Pénzügyi dolgozói kedvezmények

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat
  • 5-9 év szakmai tapasztalat

Munkarend

  • Többműszakos

Önéletrajz elküldése kötelező!