Dolgozz az élet habos oldalán Villanyszerelőként

Borsodi Sörgyár Kft.
Bőcs
Bruttó 1 300 Ft - 1 500 Ft / óra
2018. 11. 27.

Mi a Borsodinál elkötelezetten dolgozunk azon, hogy az iparág legjobbjává váljunk, hiszen a kiváló márkákat kiváló emberek teremtik…

Karbantartó műszerészként feladatod a termelés- és a munka biztonságát veszélyeztető műszaki kockázati tényezők felismerése és ezek megelőzése, elhárítása.

Feladatok

• karbantartod a PLC-ket (programozható logikai vezérlők), hajtásszabályozókat és mérőműszereket a fejtőüzem és sörüzem területén

• szakszerűen elvégzed a napi karbantartási tervben meghatározott feladatokat

• megfelelően kezeled és elhárítod az esetleges üzemzavarokat

• munkádat az előírásoknak megfelelően végzed, a lokális vészhelyzeti tervek ismeretében

• ellenőrzöd a rendelkezésére biztosított védőeszközök és szerszámok állapotát a mindenkori használat előtt

• folyamatos kapcsolatot tartasz az üzemmérnökökkel, energetikai szakemberekkel a hatékony munkavégzés érdekében

Elvárások

• rendelkezel középfokú műszerész végzettséggel (szakmunkás bizonyítvány)

• 1-3 éves tapasztalatod van termelési környezetben (karbantartási, technológiai és energetikai ismeretek)

• képes vagy a felmerülő problémákat gyorsan és hatékonyan megoldani

• eredményesen dolgozol csapatban

• munkádat pontosan, precízen és fegyelmezetten végzed

Előnyök

• Villanyszerelő végzettség

• FMCG tapasztalat

• SAP rendszer ismerete

Amit kínálunk

• Nagy múltú, modern folyamtokkal működő termelési környezetre

• Izgalmas munkára, támogató és összetartó munkatársakra

Információk az állásról

Önéletrajz elküldése kötelező!