Otthonról végezhető telefonos operátori munka

Hometelesales Kft.

Bruttó 110 000 Ft - 440 000 Ft / hónap
2018. 11. 21.

Ha szeretne kényelmesen, otthonában dolgozni, jó kommunikációs készségekkel bír, rendelkezik számítógéppel, internetkapcsolattal és headsettel, jelentkezzen telesales operátornak ia Hometelesales Kft. családias kis csapatába!

Feladat:

  • kimenő és beérkező telefonhívások fedolgozása,
  • népszerű termékek értékesítése.

Hosszú távon, kötetlen munkaidőben, 4, 6 vagy 8 órában! Ingyenes betanítás, tréningek, fejlődési lehetőség, teljesítményarányos bérezés, jó hangulat.

(Átlagbér: 110.000-440.000 Ft)

Jelentkezni önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattitnva lehet.

Feladatok

  • kimenő és beérkező telefonhívások fedolgozása, népszerű termékek értékesítése.

Elvárások

  • Jó kommunikációs készség,
  • számítógép,
  • internetkapcsolat és headset.

Amit kínálunk

  • Ingyenes betanítás,
  • tréningek,
  • fejlődési lehetőség,
  • teljesítményarányos bérezés,
  • jó hangulat.