Munkavédelmi szakembernek munkalehetőség Miskolcon

A munka- és tűzvédelem területén képzeled el a jövődet?

Olyan munkahelyet keresel, ahol kamatoztathatod a kommunikációs képességedet?

Felelősségteljes, alapos embernek tartod magad, és szeretnéd, ha ezt elismernék a munkádban is?

Akkor Téged keresünk!

A Global Production Kft. 100% magyar tulajdonban lévő, munka- és tűzvédelmi feladatokat ellátó, szolgáltató vállalkozás.

Megbízóink elégedettségének köszönhetően vállalkozásunk dinamikusan fejlődik, ezért csapatunkat most bővíteni szeretnénk egy főállású

MUNKAVÉDELMI SZAKEMBER

kollégával.

Munkavégzés helye: Tiszaújváros és környéke

Feladatok

  • munka- és tűzvédelmi feladatok ellátása építőipari szektorban lévő megrendelőinknél,
  • munka - és tűzvédelmi oktatások megtartása,
  • részvétel a napi, heti EHS auditokon,
  • munkahelyek ellenőrzése munka- és tűzvédelmi szempontból,
  • munka- és tűzvédelmi dokumentációk készítése,
  • balesetek kivizsgálása,
  • jelentések készítése,
  • kockázatértékelések készítése,
  • hatóságokkal és alvállalkozókkal való kapcsolattartás,
  • egyéb kapcsolódó szakmai feladatok.

Elvárások

  • középfokú munkavédelmi szakirányú végzettség (munkavédelmi technikus),
  • 3-5 év releváns szakmai tapasztalat,
  • alap szintű aktív angol nyelvtudás,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • felhasználói szintű MS Office ismeretek,
  • projekt orientált gondolkodás,
  • kiváló problémamegoldó képesség,
  • elhivatottság a szakma iránt,
  • határozott fellépés,
  • nagyfokú felelősségvállalás,
  • eredményes kommunikációs képesség,
  • proaktivitás,
  • rugalmasság és mobilitás.

Előnyök

  • magasabb szintű angol nyelvtudás,
  • hatósági gyakorlat,
  • felsőfokú munkavédelmi szakirányú végzettség (munkavédelmi szakember/szakmérnök),
  • tűzvédelmi előadó végzettség,
  • saját gépjármű.

Amit kínálunk

Ebben a munkakörben különösen fontos a határozott kommunikáció, a felelősségvállalás, és a mobilitás!  Olyan munkatársat keresünk a csapatba, aki megfelelő módon képviseli cégünket a munkaterületeken, és alapos munkájával hozzájárul az ott dolgozó emberek biztonságához. A munkakör legnagyobb kihívásai az építőipar sajátosságából fakadó mobilitásra való nyitottság, a szigorú munkavédelmi szabályzatok betartatása és elfogadtatása, valamint a kommunikációs képesség különböző módokon való eredményes alkalmazása.
A munkához minden szükséges eszközt biztosítunk.

Információk az állásról

Önéletrajz elküldése kötelező!