Főkönyvelő állás miskolci irodánkban

Stone Energy Kft.
Miskolc
2018. 10. 30.

Társaságunk főkönyvelőt keres részmunkaidőben miskolci irodánkba.

Munkaidő:

  • Heti 15-20 óra megbeszélés szerint
  • Munkavégzés helye: Miskolc

Feladatok

  • Bevallások, bejelentések határidőre történő elkészítése
  • Adó, pénzügyi és számviteli ellenőrzések támogatása
  • Éves és időszaki zárások és beszámolók elkészítése
  • Kapcsolattartás bankkal, hatóságokkal, könyvvizsgálóval, NAV-val, önkormányzattal és külső partnerekkel

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Regisztrált mérlegképes könyvelői végzettség
  • Minimum 5 éves szakmai tapasztalat, teljes körű könyvelési ismerettel
  • Naprakész számviteli és adózási ismeretek
  • Erős felhasználói szintű számítógép kezelői ismeret
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • Magas szintű precizitás, pontosság
  • Megbízhatóság

Amit kínálunk

  • Azonnali munkakezdés
  • Hosszú távú, biztos munkahely
  • Kulturált munkakörnyezet
  • Versenyképes fizetés