Asszisztens és gazdasági munkatárs pozícióba kollégát keresünk Emődre

Antenna Hungária Zrt.
Emőd
Bruttó 200 000 Ft - 300 000 Ft / hónap
2018. 10. 29.

Az Antenna Hungária Zrt. asszisztens és gazdasági munkatárs pozícióba kollégát keres, aki a budapesti központtal működő cég emődi telephelyén ellátja az adminisztratív feladatokat.

A pozíciót határozott időre, szülési szabadság miatti távollét idejére kínáljuk.

Feladatok

  • általános adminisztratív tevékenységek ellátása
  • a telephelyen dolgozó kollégák munkaidő-adatainak rögzítése
  • kisebb anyagbeszerzések, számlák igazolása
  • a telephelyhez tartozó gépkocsik szervizelésének szervezése, biztosítási ügyintézés,
  • a telephelyhez tartozó eszközök nyilvántartásának vezetése, leltározás

Elvárások

  • legalább középfokú végzettség
  • irodavezető, asszisztens munkakörben szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek (elsősorban MS Outlook, Excel)

Előnyök

  • műszaki beállítottság
  • vállalatirányítási szoftver használatában szerzett tapasztalat
  • munkaidő-elszámolási ismeretek

Amit kínálunk

  • sokszínű feladatkör
  • kényelmes irodai környezet
  • napi 8 órás munkaidő