Miskolcon pénzügyi feladatok ellátására keresünk munkatársat

PV Napenergia Kft.
Miskolc
2018. 10. 03.

Napelemes rendszerek kivitelezéséhez kapcsolódó pénzügyi feladatok ellátására keressük leendő kollégánkat, cégünk miskolci telephelyére.

Amennyiben rendelkezel pénzügyi, könyvelési tapasztalattal téged keresünk fiatalos csapatunk bővítésére.

Feladatok

  • pénzügyi számlák iktatása, adminisztrációja, könyvelése a belső vállalatirányítási rendszerünkbe,
  • bankkivonatok ellenőrzése, dokumentálása,
  • egyszerűsített munkavállalók bejelentése és az ehhez kapcsolódó napi, heti és havi  adminisztrációk elvégzése,
  • Actual ügyviteli és Bitrix feladatkezelő rendszer napi használata,
  • kapcsolattartás,  ügyintézés a könyveléssel, az irodavezetővel és a humán területért felelős kollégákkal,
  • szerződések, dokumentumok iktatása és archiválása,
  • postai küldemények koordinációja.

Elvárások

A pozíció betöltéséhez szükséges:

  • legalább 2 éves pénzügyi területen szerezett munkatapasztalat,
  • könyvelési tapasztalat,
  • minimum középfokú végzettség,
  • informatikai alapismeretek és affinitás,
  • határozott és feladatorientált személyiség.

Előnyt jelent, ha több éves pénzügyi tapasztalattal reldelkezel illetve van B kategóriás jogosítványod, ami az esetleges napközbeni ügyintézéseket jelentősen gyorsíthatja.

Amit kínálunk

Amit elvégzett munkádért cserébe kínálunk:

  • Korrekt bérezés, arányos bérfejlődés lehetőségével,
  • rugalmas időbeosztásra törekszünk,
  • hosszú távú, biztos munkahely,
  • szakmai környezet és irányítás,
  • fiatalos csapat, jó munkahelyi légkör,
  • céges szolgáltatói csomagok munkavállalóinknak (solar+, truck&car+, ACDC+…).