Mentor-tanácsadó pozícióban munkalehetőség Borsod-Abaúj-Zemplén megyében

A Regionális Civil Központ Alapítvány mentor, illetve tanácsadó munkakörben keres munkatársakat 3 éves társadalmi felzárkódtatást célzó program szakmai megvalósításához az alábbi Járásokba:

  • Edelény
  • Encs
  • Mezőcsát
  • Tiszaújváros
  • Tokaj

Feladatok

  • egyéni esetkezelések
  • egyéni és családi fejlesztési tervek készítése
  • fejlesztő foglalkozások, programok megvalósítása
  • projekt keretében nyújtott egyéb szolgáltatások, tevékenységek tervezésében, szervezésében és végrehajtásában való aktív részvétel
  • részvétel különböző workshop-okon, képzéseken
  • adminisztratív feladatok ellátása
  • szakmai beszámolók összeállításában való segítségnyújtás

Elvárások

  • felsőfokú, 30/2000. (IX. 15.) GM rendelet. melléklete szerinti, szakirányú végzettség (abszolutórium nem elegendő)
  • rugalmasság, mobilitás, a lakosság eléréséhez igazodó munkarend vállalása
  • pontosság, precizitás és alkalmazkodó képesség
  • önálló munkavégzésre és csapatmunkára való képesség
  • megbízhatóság, jó szervezőkészség, önálló munkavégzés
  • jó kommunikációs- és problémamegoldó, és kapcsolatteremtési képesség, nagyfokú empátia
  • új információk gyors és pontos elsajátításának a képessége
  • jó felhasználói szintű MS Office ismeretek

Jeletkezést Europass formátumú önéletrajzzal várjuk a megadott email címre október 20-ig!

Előnyök

  • legalább egy éves szakmai tapasztalat
  • hátrányos helyzetűek felzárkóztatásában egyéni-, csoportos- és közösségfejlesztésben szerzett tapasztalat
  • helyismeret
  • jogosítvány (B kategóriás)