Pénzügy, számvitel, kontrolling

Cukrászipari gyártó cég pénzügyi ügyintéző kollégát keres Szikszón

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Szikszó
2018. 09. 28. 08:38

Cukrászipari gyártó cég pénzügyi ügyintézőt keres Szikszón.

Feladatok:

  • nyilvántartások naprakész vezetése
  • bejövő és kimenő számlák kezelése
  • házi pénztár kezelése, vezetése, banki utalások
  • könyvelés előkészítése
  • levelezés iktatása, postai, banki ügyintézés
  • üzletkötők elszámoltatása

Elvárások:

  • precizitás, felelősségteljes munkavégzés
  • szakirányú, legalább középfokú végzettség
  • felhasználói szintű MS Office ismeret

Előnyök:

  • hasonló munkakörben szerzett munkatapasztalat
  • könyvelési ismeretek
  • felsőfokú vagy mérlegképes könyvelői végzettség

Az önéletrajzokat a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk!

Az adatkezelési tájékoztatót megismerte, elfogadta, és kifejezetten hozzájárul az álláshirdetés kapcsán az adatai kezeléséhez a tájékoztatóban foglaltak szerint.