Senior Frontend Developer kollégát keresünk miskolci, debreceni vagy budapesti telephelyünkre

Cégünk, az ECON Consulting, a Dolphio Technologies cégcsoport tagja, amely a hazai szoftver és kutatás-fejlesztési piac kiemelkedő és dinamikusan bővülő szereplője. A Dolphio -t a Deloitte, Magyarországról egyedüliként, korábban 4 egymást követő évben Közép-Kelet Európa 50 leggyorsabban fejlődő cége közé választotta.

Csapatunk tagjai arra törekszenek, hogy folyamatosan kövessék a legújabb web-, cloud- és mobilfejlesztési trendeket és technológiákat, ezáltal növelve alkalmazásaink minőségét és versenyképességét, melyhez várjuk a hasonlóan innovatív szellemű csatlakozni vágyókat a miskolci, debreceni vagy budapesti telephelyünkön.

Feladatok

  • Alkalmazások tervezése és megfelelő technológiák kiválasztása
  • Alkalmazások használható reszponzív felületének megtervezése (UI/UX)
  • Mockup-ok és fejlesztői tervek készítése (Balsamiq)
  • Webes alkalmazások frontend oldali tesztelésének tervezésében való részvétel
  • Frontendes fejlesztések szakmai felügyelete (code review, pair programming)
  • Fejlesztési feladatok koordinálása, támogatása, tervezése és becslése (Spring Planning)
  • Munkatársak szakmai képzése, képzési tematika tervezése
  • Megrendelői megbeszéléseken való részvétel

Elvárások

  • JavaScript és JavaScript alapú framework alapos ismereteivel rendelkezel (előny: AngularJS)
  • Modern web2.0-ás technológiákban jártas vagy (CSS3, HTML5, SCSS, Bootstrap, Yeoman, WebSocket, WebGL)
  • Verziókövető rendszerekkel képben vagy (például Git)
  • Aktívan használod az angolt  szóban és írásban

Előnyök

  • Photoshop ismeretekkel bírsz
  • Backend-technológiákkal kapcsolatos ismeretekkel rendelkezel
  1. Java nyelv, Java 8-as feature-ök ismerete
  2.  Spring Framework
  3. JPA/Hibernate
  4. NodeJS
  • Nem-relációs adatbázisokkal kapcsolatos ismeretek birtokában vagy (például Mongo)
  • REST API (CRUD) konvenciók ismerete, API tervezési tapasztalatod van.
  • Bármilyen mobil platformon szerzett alkalmazás tervezési/fejlesztési tapasztalattal rendelkezel
  • Projektmenedzsmenttel kapcsolatos ismereteid vannak (például Scrum, Kanban)
  • DevOps technológiákkal kapcsolatos ismeretek birtokában vagy (például Docker, Jenkins, Zabbix)

Amit kínálunk

  • Felelősségteljes munkavégzés, ahol van tere az önálló ötleteknek, döntéseknek
  • Lehetőség a személyes tehetség kibontakoztatására (támogató vezetés)
  • Agilis módszertanok(Scrum és Kanban, mind a kettőt használjuk)
  • Rugalmas, törzsidős munkarendszer, távmunkára való lehetőség
  • Izgalmas, kreatív projektek megvalósítása
  • Folyamatos szakmai visszajelzés a munkád minőségéről
  • Kiemelkedő jövedelem