Irodavezető állás Miskolc-Szirmán

Szirmaterm Kft.
Miskolc
Bruttó 161 000 Ft - 220 000 Ft / hónap
2018. 09. 19.

Miskolc-Szirmán található irodánkba keresünk irodavezetői munkakörbe teljes munkaidőbe megbízható, lelkes kollégát.

Feladatok

  • beérkező postai levelek bontása, iktatása, továbbítása, irattározása
  • kimenő levelek készítése, iktatása, továbbítása, irattározása
  • postázási feladatok teljeskörű ellátása
  • bejövő és kimenő e-mailek figyelése, megválaszolása és továbbítása
  • gépelési munka elvégzése (társosztályok támogatása)
  • iratok sokszorosítása
  • irattár kialakítása, kezelése és selejtezése
  • szabályzatok, utasítások nyilvántartása
  • ügyvezetők, vezetők határidős feladatainak nyilvántartása, értesítése
  • irodaszer igényeinek felmérése, beszerzése, irodaszer készlet biztosítása
  • telefon, fénymásoló, számítástechnikai eszközök karbantartásának intézése, kellékek beszerzése
  • vendégek fogadása, kiszolgálása
  • tisztítószer, reprezentációs termékek beszerzése

Elvárások

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Érettségi
  • B kategóriás jogosítvány
  • saját gépkocsi
  • Középfokú aktív angol nyelvtudás előny

Amit kínálunk

  • Állandó, kiszámítható munkaidő
  • Igényesen felújított, modern iroda kellemes zöld környezetben, külterületen
  • Kiemelkedő kereseti lehetőség

Információk az állásról

Önéletrajz elküldése kötelező!