Víz-, fűtés- és csőszerelő munka Miskolcon szakirányú végzettséggel

Energo-Trend Kft.
Miskolc
2024. 09. 06.

Miskolci székhelyű épületgépészeti cégünk tapasztalattal rendelkező víz-, fűtés- és csőszerelő munkatársat keres.

Feladatok

  • Épületgépészeti kivitelezési munkák elvégzése kisebb-nagyobb építkezéseken. A munkavégzés helye változó (Miskolc és környéke).

Elvárások

  • Szakirányú végzettség és tapasztalat
  • Lelkiismeretes, precíz, pontos önálló munkavégzés
  • Csapatba való beilleszkedés
  • Megbízhatóság

Előnyök

  • B kategóriás gépjárművezetői engedély

Amit kínálunk

  • Stabil, megbízható céges háttér
  • Hosszútávú, folyamatos munkalehetőség
  • Munkaruha és védőfelszerelés biztosítása
  • Teljes munkaidős, alkalmazotti jogviszony
  • Munkakezdés és bérezés: megegyezés szerint
Jelentkezését várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!