Lillafüreden szakács munka tapasztalattal rendelkezőknek

Válj részévé egy új kezdeményezésnek Lillafüreden, Magyarország egyik leglenyűgözőbb turisztikai célpontján!

Lillafüred nemcsak egy gyönyörű város, hanem egy hely, ahol az álmok valóra válnak. Az életre keltését egy régi álomnak köszönhetjük, és most végre eljött az idő, hogy megvalósítsuk! Egy új, izgalmas Pizzéria és Bisztró készül megnyitni Lillafüreden, és most lehetőséged van, hogy csatlakozz hozzánk és legyél része valami igazán különlegesnek!

Valley Bistro

Pozíció: Szakács

Helyszín: Lillafüred Erzsébet sétány

Kezdés: Június közepe, az új Pizzéria és Bisztró nyitásával egy időben

Fizetés: Fizetési feltételek személyesen tisztázandók

Lillafüred, az egyik legnagyobb turisztikai paradicsom Magyarországon, és egyben az egyik legszebb hely is. A természet és a varázslat találkozási pontja, ahol minden vendég egy különleges élményt keres. Gondolj csak arra, milyen fantasztikus lenne egy ilyen lenyűgöző környezetben dolgozni, és részese lenni ennek az egyedülálló légkörnek!

Ha szeretnél egy olyan csapat részévé válni, ahol a minőségi étel és a vendégszeretet az elsődleges, akkor ne habozz, csatlakozz hozzánk!

Állásinterjú időpont egyeztetéssel a helyszínen. A helyszínre hozd magaddal szakmai önéletrajzodat.

Elérhetőségeink:

  • Email: "Jelentkezem" gombra kattintva
  • Telefonszám: bejelentkezés után látható

Várjuk szeretettel jelentkezésed!

Feladatok

  • Különféle pizzák elkészítése a receptúrák és minőségi előírások szerint.
  • Az alapanyagok előkészítése, feldolgozása és tárolása.
  • Tészták dagasztása, formázása és feltétek előkészítése.
  • A konyha tisztán tartása és higiéniai előírások betartása.
  • Konyhai eszközök és berendezések karbantartása, tisztítása.
  • Rendelések pontos és időben történő elkészítése.
  • Együttműködés a konyhai és kiszolgáló személyzettel a gördülékeny munkavégzés érdekében.
  • Ételkészítési folyamatok optimalizálása és az élelmiszer-pazarlás minimalizálása.

Elvárások

  • Tapasztalat pizzák készítésében vagy hasonló területen.
  • Kiváló szervezőkészség és időmenedzsment.
  • Higiéniai és élelmiszerbiztonsági előírások betartása.
  • Rugalmasság és terhelhetőség.
  • Jó csapatjátékos, de önálló munkavégzésre is képes.
  • Pozitív hozzáállás és vendégközpontúság.

  • Vendéglátóipari tapasztalat és/vagy vendéglátásban szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Szenvedély a gasztronómia iránt és kiváló csapatmunka képesség

Amit kínálunk

  • Barátságos munkakörnyezet és támogató csapat.
  • Lehetőség szakmai fejlődésre és előrelépésre.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola
  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!