Szállodai recepciós munkakörben állás Strand Hotel Bogács

Szepesi Kft.
Bogács
2024. 06. 02.

A Strand Hotel Bogács lelkes és összeszokott csapatába hosszú távra új munkatársat keres recepciós munkakörben. A Szállodánk Bogács központjában közvetlenül a Thermálfürdő mellett épült szálloda. 24 darab szobával rendelkezünk, zárt parkoló, szauna, szolárium, reggeli étterem, önkiszolgáló étterem és terasz szolgálja vendégeink kényelmét. Strand Hotel a legjobb választás azon vendégek számára, akik amellett, hogy kényelmes szálláshelyre vágynak, a bogácsi gyógyvíz jótékony hatását szeretnék élvezni, illetve azok számára is, akik a természet közelségét, a kirándulásokat, csillagtúrákat kedvelik.

Feladatok

  • Vendégek fogadása, check-in & check-out
  • Szobafoglalási feladatok ellátása, telefonhívások, e-mailek kezelése
  • Vendégkérések kiszolgálása
  • Adminisztrációs feladatok elvégzése, kasszakezelés, számlák kiállítása
  • Kapcsolattartás a szálloda más részlegeivel (Housekeeping, Étterem, Sales)

Elvárások

  • Vendégcentrikus és segítőkész a hozzáállásod,
  • Igényes vagy önmagadra és a környezetedre,
  • Precízség, megbízhatóság jellemez,
  • Vállalod a kétműszakos munkarendet,
  • Társalgási szinten beszélsz angolul vagy németül,
  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezel, nem gond, ha friss diplomás pályakezdő vagy!

Előnyök

  • Hasonló területen szerzett tapasztalatod,
  • Hostware program ismereted (ha nincs, megtanítunk!).

Amit kínálunk

  • Stabil munkabér fix fizetési napon,
  • Teljes munkaidős, bejelentett munkaviszony,
  • Személyzeti étkezés,
  • Munkába járás támogatása,
  • Dolgozói kedvezmény éttermünkben, továbbá a fitnesz, szolárium és szauna szolgáltatásunkra,
  • Hosszú távú munkahely,
  • Családias környezet.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás

Elvárt végzettség

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!