Irodavezető-helyettes állás Miskolcon azonnali kezdéssel

Stone Energy Kft.
Miskolc
2024. 04. 14.

Építőipari cég keres irodavezetője mellé egy rátermett és tanulékony kollégát irodavezető-helyettesi pozícióba azonnali kezdéssel.

Feladatok

  • építőipari kivitelezések kapcsán annak folyamatos dokumentálása: szerződések előkészítése, anyagrendelések koordinálása, helyszíni kollégákkal történő folyamatos együttműködés
  • kivitelezési partnerekkel történő kapcsolattartás
  • céges flotta kezelése: személyautók és építőipari gépek karbantartásának felügyelete
  • szerződések, számlázások, teljesítések elkészítése
  • könyveléssel, bérszámfejtéssel történő együttműködés, részükre a dokumentációk összeállítása, előkészítése
  • ad-hoc problémák kezelése, kommunikálása
  • e-mailek, telefonok kezelése, folyamatos kapcsolattartás kollégákkal, partnerekkel
  • irodai rend fenntartása, irodai készletek rendelése, beszerzése
  • ügyvezető igazgató napi ügyeinek kezelése, vele történő együttműködés

Elvárások

  • azonnali munkakezdés
  • felsőfokú gazdasági végzettség
  • hasonló munkakörben szerzett min. 3 év tapasztalat
  • talpraesett, lendületes személyiség
  • problémamegoldó szemlélet
  • tanulási hajlandóság
  • magas fokú megbízhatóság
  • B. kategóriás jogosítvány és vezetési tapasztalat
  • kommunikációképes angol nyelvtudás

Előnyök

  • építőiparban szerzett  tapasztalat
  • miskolci lakhely

Amit kínálunk

  • könnyen megközelíthető iroda
  • korrekt bérezés
  • családias hangulat, kis létszámú csapat
  • gyors döntési folyamatok

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • OKJ
  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Közép vezető

Önéletrajz elküldése kötelező!