Mélyépítő művezető állás Mezőkövesden

Mélyépítő művezető pozícióba munkatársat keresünk.

Feladatok

  • Építésvezető kollégák munkájának támogatása;
  • Helyszíni munkavégzés koordinálása, alvállalkozói tevékenység felügyelete;
  • A munkák szervezése, összehangolása és irányítása
  • Építési napló naprakész vezetése
  • Minőségi követelmények, szakmai előírások ellenőrzése, betartása és betartatása;
  • Kivitelezési munka folyamatosságának, munkaterület rendezettségének biztosítása;
  • Kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása, jelentések készítése;
  • Részvétel az átadás-átvételi dokumentáció összeállításában

Elvárások

  • Középfokú szakirányú végzettség,
  • Útépítési, aszfaltozási projektek kivitelezésében szerzett legalább 3-5 éves szakmai tapasztalat,
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés, valamint jó szervező, koordináló és feladatmegoldó képesség;
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési rutinnal,

Előnyök

  • Hasonló területen szerzett munkatapasztalat,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret,

Amit kínálunk

  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség,
  • Rugalmas munkaidő-beosztás,
  • Korrekt, vidám, családias légkör,
  • Korszerű eszközök, modern géppark
  • Munkába járáshoz és munkavégzéshez gépjármű biztosítása,
  • Bérezés, a tulajdonossal való megegyezés alapján.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Szakközépiskola
  • Technikum

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!