Szerelésvezető pozícióban állás

Villamos generál kivitelezéssel foglalkozó cégünk folyamatosan bővülő csapatunkba

önállóan dolgozni tudó Szerelésvezetőt keresünk.

Feladatok

  • Szervezi és végzi a KÖF és KIF feszültségű kivitelezési munkák felmérését, előkészítését, kivitelezéhez szükséges anyagok,szerszámok igénylését és ellenőrzését.
  • Szervezi és végzi/végezteti az időszakos ellenőrzéseket és azok dokumentációit.
  • Gondoskodik a felvonulási, illetve kivitelezési területen elhelyezett felvonulási építményekről, berendezésekről és eszközökről.
  • Megszervezi az alávállakozók munkavégzését.
  • Villanyszerelők, lakatos és kivitelező kollégák írányítását.
  • Ellenőrzi az irányítása alatt lévő létesítési, karbantartási, javítási munkák minőségét.
  • Vezeti a munkakör ellátásához kapcsolódó dokumentációkat.
  • Felügyeli a munkaterület rendben és tisztán tartását.

Elvárások

  • Villamosipari szakirányú végzettség (pl- villanyszerelő).
  • Gépjármű vezetői engedély "B".
  • Gépkezelői engedély.

Előnyök

  • Erősáramú villamos ipari végzettség.
  • Gépjármű vezetői engedély C tipusú.
  • Tűzvédelmi szakvizsga.
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Határozatlan idejű, bejelentett 8 órás munkaviszonyt.
  • Bejelentett alapbért, amit kiegészítenek a pótlékok.
  • Béren kívüli juttatás Cafetéria rendszerünk keretében.
  • A munkavégzéshez szükséges eszkozök biztosítása ( telefon, laptop, gépjármű)
  • A bejárásod költségeit támogatjuk, amennyiben közigazgatási határon kívülről jársz be
  • Biztonságos munkakörnyezetet: szerszámokat, munkaruhát és egyéni védőeszközöket
  • Szakmájukban kiemelkedően tapasztalt csapat tagja lehetsz
  • Szakmai fejlődésed képzésekkel támogatjuk (pl. FAM képzések, felülvizsgálói továbbképzések)

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola
  • Technikum

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Közép vezető

Önéletrajz elküldése kötelező!