Végrehajtó-helyettes, végrehajtójelölt álláslehetőség

Feladatok

Főbb feladatok, munkák:

  • bírósági végrehajtás eljárási cselekményeinek foganatosítása/előkészítése
  • végrehajtási ügyviteli feladatok
  • az ügyfelek szóbeli, írásbeli tájékoztatása
  • jegyzőkönyvek készítése
  • beadványokhoz és kérelmekhez tartozó dokumentumok összeállítása
  • becsértékközlés, árverések előkészítése
  • helyszíni eljárásokon való részvétel
  • kapcsolattartás bíróságokkal/hatóságokkal

Munkavégzés helye:

Miskolc, Tiszafüred

Fényképes önéletrajzot a fizetésigény megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Elvárások

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Végrehajtó irodában szerzett tapasztalat
  • EVÜR ismerete
  • Végrehajtó- helyettes munkakörhöz kapcsolódóan az 1994. évi LIII. törvény (Vht.) 240/F.§ (1), vagy (3) bekezdésében foglalt kritériumok fennállása.
  • Végrehajtójelölt munkakörhöz kapcsolódóan a Vht. 241.§ (2) bekezdés szerinti jogszabályi feltételek fennállása.

A meghirdetett munkakörökhöz kapcsolódóan már meglévő helyettesi/jelölti nyilvántartásba vétel nem feltétel.

Előnyök

Amit kínálunk

Amit kínálunk:

  • versenyképes bérezés;
  • hosszútávú munkalehetőség, folyamatos fejlődési lehetőség;
  • rugalmas munkaidő

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott
  • Közép vezető

Önéletrajz elküldése kötelező!