Alállomás szerelő - villanyszerelő (primer-lakatos; szekunder) - Felsőzsolca

SPIE Hungaria Kft.
Felsőzsolca
Bruttó 350 000 Ft / Hónap
2022. 10. 03.

A SPIE egy multinacionális vállalat, 38 országban, több mint 46 ezer munkavállalóval meghatározó szereplő az európai energiaiparban.

A SPIE Hungaria Kft. több mint 20 éve nyújtja ügyfeleinek teljeskörű villamosenergetikai szolgáltatásait a 132 kV-os távvezetéktől a lakossági fogyasztásmérő berendezésig, a tervezéstől a létesítésen át a karbantartásig.

Alállomás üzletágunkhoz keresünk villanyszerelőket, több munkakörbe is: lakatos/primer szerelő vagy szekunder alállomás szerelő.

Feladatok

Primer szerelő munkakör:

  • A beépítendő készülékek és acél tartószerkezeteik mechanikai előszerelését a cég felsőzsolcai műhelyében végezheted
  • Utána ezeket a helyszínen telepíted, részt veszel a beüzemeléseken
  • Lehetőséged lesz a külső cégek által gyártott és a helyszínre szállított tartó, határoló acélszerkezetek, rácsok, primer szerelési anyagok helyszíni illesztésére, beépítésére
  • Földeléscsatlakozásokat építesz ki

Szekunder szerelő munkakör:

  • Az előszerelési feladatok (elosztó- és vezérlőszekrények, ill. berendezések) elvégzése a cég felsőzsolcai műhelyében
  • Utána ezeket a szekrényeket a helyszínen telepíted, részt veszel a beüzemelések során
  • Szekunder technológiai vezetékezést alakítasz ki
  • Nyomvonalakat építesz
  • Fektetsz és bekötsz KÖF/KIF erőátviteli, optikai, ill. jelzőkábeleket (fejkiképzéssel).
  • Kisfeszültségű egyenáramú és váltóáramú rendszereket létesítesz

Elvárások

  • Villamosipari szakirányú végzettség (pl. villanyszerelő)
  • Primer alállomás szerelő esetében valamilyen fém megmunkáló, lakatos végzettség
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Előnyök

  • Erősáramú villamosipari végzettség
  • Gépjármű vezetői engedély (C típusú) előnyt jelent
  • Gépkezelői engedély előny

Amit kínálunk

  • Határozatlan idejű, bejelentett 8 órás munkaviszonyt.
  • Bejelentett alapbért, amit kiegészítenek a pótlékok.
  • Évi nettó 348.000 Ft béren kívüli juttatás kafetéria rendszerünk keretében, amit Te állíthatsz össze (próbaidő után, a mindenkor érvényes kafetéria-szabályzat alapján).
  • A bejárásod költségeit támogatjuk, amennyiben közigazgatási határon kívülről jársz be
  • Extraként a bruttó béred havi 5 %-ának megfelelő összeggel hozzájárulunk a leendő nyugdíjadhoz (önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás formájában)
  • Biztonságos munkakörnyezetet: szerszámokat, munkaruhát és egyéni védőeszközöket
  • Csoportos élet- és balesetbiztosítást kötünk minden munkavállalónkra
  • Szakmájukban kiemelkedően tapasztalt csapat tagja lehetsz
  • Szakmai fejlődésed képzésekkel támogatjuk (pl. FAM képzések, felülvizsgálói továbbképzések)

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott