Értékesítő munkatársat keresünk Miskolc és környékén

Feba 2000 Kft.

2022. 09. 25.

Értékesítő kollégát vagy kolléganőt keresünk Miskolc és környékén.

Feladatok

  • festék nagykereskedelmi cégünk termékeinek telefonos értékesítése valamint vásárlási tanácsadás
  • értékesítési lehetőségek felkutatása
  • az ügyfélkapcsolati rendszer folyamatos aktualizálása, ügyfél-elégedettség biztosítása
  • a cég és a márka hiteles, szakmai képviselete
  • telefonos kapcsolattartás partnerekkel, kollégákkal
  • számlák, beérkező áruk és nyilvántartások adminisztratív ellátása
  • reklamáció kezelése

Elvárások

Te vagy az emberünk, ha:

  • van értékesítésben szerzett tapasztalatod
  • élvezed az ügyfelekkel való kapcsolattartást, ügyfélorientált gondolkodásod van
  • szeretsz új kapcsolatokat kialakítani, és képes vagy folyamatosan fejleszteni a meglévőket
  • felhasználói szinten ismered az Office alkalmazásokat
  • magas tűrőképesség
  • jó kommunikációs és problémamegoldó készség

Előnyök

  • Ismered a navision vállalatirányítási rendszert
  • Van festékszakmában szerzett tapasztalatod, festékismereted

Amit kínálunk

  • fejlődési lehetőség
  • támogató csapat
  • kulturált munkakörülmények
  • stabil vállalati háttér

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • OKJ
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott