Részmunkaidős asszisztenst keresünk Miskolc melletti családorvosi praxisba

Dióbél Kft.
Arnót, Miskolc
2022. 09. 05.

Miskolc melletti családorvosi praxisba havi 40 órában, változó munkaidővel tartós helyettesítő asszisztenst keresünk.

Egészségügyi gyakorlat, számítógépes ismeret szükséges.

Feladatok

  • betegek fogadása
  • beteg adminisztráció: új beteg rögzítése, előzmények, panaszok leírása, status ( diktált), javaslat, gyógyszerek, táppénz, beutaló, mentési, szállítási utalvány, stb
  • EESZT kapcsolat, feltöltés, ellenőrzés
  • orvosi vizsgálat segítése, ekg készítés, esetleg vérvétel, vércukor, labor, injekcio beadás, stb
  • dokumentumok karbantartása
  • orvosi utasítások szerinti feladatok ellátása

Elvárások

  • Alapvető számítógépes ismeret (egészségügyi szoftver ismerete felhasználói szinten előny)
  • egészségügyi gyakorlat
  • empátia, türelem, megértés, nyugalom, kedvesség

Amit kínálunk

  • Bérezés megbeszélés szerint (havi 40 óra)
  • Jól felszerelt orvosi rendelő
  • Gépkocsi használat km szerinti fizetése (vagy havi bérlet)
  • Hosszútávú együttműködés

Foglalkoztatás jellege

  • Részmunkaidő 4 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • OKJ
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!