Műszaki értékesítőt / raktárost keresünk Miskolcon

PHOBEX Kft.
Miskolc
2022. 06. 08.

MŰSZAKI ÉRTÉKESÍTŐT ÉS RAKTÁROST KERESÜNK!

Fogtál már szerszámot a kezedben? Akkor köztünk a helyed!

Dinamikusan növekvő hazai tulajdonú vállalatunkhoz keressük új kollégánkat! Ha van tapasztalatod gépekkel és szerszámokkal, vagy van raktári tapasztalatod, és szeretnél fejlődni, akkor várunk téged miskolci Milwaukee szakkereskedésünkbe!

Feladatok

  • Szerszám szakáruházunkban kell helytállnod, a vevőket kiszolgálnod.

Elvárások

  • felelősségteljes munkavégzés
  • minimum középfokú végzettség
  • tudásvágy, hogy megismerj és megtanulj több mint 14 000 terméket!
  • készségszintű számítógépes ismeretek

Előnyök

  • angol nyelvtudás
  • szerszámbolti tapasztalat
  • üzletvezetői végzettség
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat
  • Targonca jogosítvány

Amit kínálunk

  • kulturált, modern, tiszta munkakörnyezet fix alapfizetés + forgalom utáni bónusz stabil vállalati háttér edzőterem ingyen kávé fiatalos közösség SZÉP kártya

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott